Weer thuis

lieve allemaal. ik ben weer thuis!!! bedankt voor al jullie lieve berichtjes!!! ik had in iedere hand een infuus 1 met buscopan (pijnstiller) en 1met augmentin (antibioticum). tot overmaat van ramp is ook mijn pink uit de kom gegaan waardoor ik nu met mijn 3 vingers en onderarm in het gips zit!!!!
wat een ellende.....
maar verder gaat het goed hoor!!!!
lieve groetjes van mij.....

387 x gelezen, 0

reacties (0)


  • lady73

    Hé mutsie, als je nou nog een keer in het ziekenhuis terecht komt. zorg dan dat je in Leiderdorp kamer 9 komt, lekker gezellig bij mij op de kamer, lekker knus !!!
    Doe rustig aan schat en keep growing !!!
    xxx Kristel

  • kimmy2

    Nou maar hopen dat je de laatste lootjes thuis mag blijven, dat zal wel fijn zijn. Succes met je vingers en hou je taai.

    kim

  • catharinal

    Gelukkig ben je weer thuis. Jeetje, meid. Wat moet jij veel doormaken. En je vriend natuurlijk ook. Nu maar hopen dat je voorlopig het ziekenhuis niet meer van binnen ziet, behalve voor de bevalling.
    Liefs, Cat

  • ciaz

    Fijn dat je weer thuis bent!